نرم افزار مدیریت تعاونی مسکن اُدا

هر گونه تغییرات درخواستی از طرف مشتریان بدون معطلی اعمال می گردد

کاربری آسان:

کار سخت و زمان بر دوستان عزیز در تعاونی های مسکن امری ملموس و انکار ناپذیر است. ما در گروه مهندسی آفتاب با سال ها تجربه در زمینه تولید نرم افزار اقدام به تولید نرم افزار تعاونی مسکن اُدا نمودیم. نرم افزار اُدا علاوه بر کارآیی بسیار بالا و تسهیل در انجام امور در تعاونی های مسکن دارای کاربری بسیار آسان می باشد که یک مزیت مهم برای انتخاب مشتریان ما شده است.

ثبت مشخصات اعضاء

 • امکان تعریف سریع و نامحدود اعضا
 • امکان مشارکت اعضاء در چندین پروژه جداگانه
 • امکان گزارشگیری از امتیاز اعضا با اعمال گروهبندی های مختلف
 • نمایش اعضاءبه تفکیک شماره عضویت و یا به تفکیک اشخاص
 • مشاهده تمامی اعضا در لیست کلی و امکان دسترسی آسان
 • جستجوی بسیار آسان و کارآمد در لیست اعضاء
 • امکان فیلتر اعضاء به تفکیک پروژه ها
 • دریافت فایل تمامی گزارش ها به صورت Word , PDF , Excel

برای ثبت مشخصات اعضای تعاونی مسکن اطلاعات را از قسمت اعضاء در نرم افزار می توان وارد نمود. قسمت اعضاء خود دارای بخشهایی می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

ایجاد: در این قسمت می­توانید مشخصات فردی اعضاء تعاونی مسکن را وارد کنید

 

امکان ویرایش و حذف اعضاء نیز در همین قسمت امکان پذیر می باشد.

پرونده:اختصاص پرونده به اشخاص به تعداد نامحدود، و مشاهده ، ثبت ، ویرایش و یا حذف واریزیهای عضو مورد نظر در پروژه های مختلف

 

نقل و انتقال مالکیت:

گزارش امتیاز بر اساس واریزی اعضاء:

امتیاز بندی که یکی از کارهای مهم در تعاونی های مسکن می باشد در نرم افزار اُدا به سادگی قابل انجام می باشد. نحوه امتیاز بندی بر اساس مقدار واریزی اعضاء از لحظه واریز با احتساب پارامتر های تعداد روز و مبلغ پایه برای امتیاز بندی تا زمان گزارشگیری می باشد، امکان گروهبندی اعضا در امتیازدهی نیز از قسمت تنظیمات در دسترس می باشد.

1- گروهبندی بر اساس متراژ:

   در این نوع گروهبندی می توان اعضا را بر حسب متراژ آپارتمان، زمین و یا ... گروهبندی و امتیازدهی کرد.

2- گروهبندی بر اساس بدهی کل

در این نوع گروهبندی میتوان اعضا را بر حسب بدهی کل آنها گروهبندی و امتیازدهی کرد.

 

تعریف و ثبت پروژه

 • امکان تنظیم نحوه پرداخت اعضای پروژه
 • تعریف ساده و آسان پروژه ها
 • امکان ویرایش و حذف پروژه ها

امکان تنظیم نحوه ی پرداخت اعضای پروژه در ابتدای تعریف پروژه به ما این امکان را می دهد تا میزان پرداختی اعضاء را قبل از اینکه به پروژه اضافه شوند اعمال نماییم. این کار از تعیین پرداخت آتی برای تک تک اعضاء جلوگیری می­نماید.

برای مثال اگر بخواهیم برای یک پروژه 250 نفری برای هرکدام نحوه و مهلت پرداخت تعیین نماییم زمانی بیشتر از 4ساعت نیاز می باشد که در این حالت در کمتر از 30 ثانیه قابل انجام می باشد.

 

سیستم مدیریت چک / رسید

در این سیستم شما می توانید تمامی تراکنش های مالی از قبیل تمامی پرداخت ها، چک­های رسیده، واریزی های نقدی و واریزی های آتی را مدیریت نموده و گزارش مالی هر یک از اعضا را به صورت جداگانه و کلی مشاهده نمایید.


 

سیستم پیامک:

امروزه جهت تسریع در انجام امور ارتباطی از سیستم پیامکی استفاده می­شود نرم افزار اُدا این امکان را برای شما فراهم می ­­­­نماید که در کوتاه ترین مدت از طریق سامانه پیام کوتاه با کاربران خود در ارتباط باشید و آن ها را از چگونگی و نحوه ی پرداخت صورت حسابشان مطلع سازید.

 

همان طور که مشاهده می فرمایید می توانید از طریق کلیک برروی گزینه ایجاد، عنوان و متن ارسالی پیام خود را نوشته ، اعضای پروژه مورد نظر را انتخاب و از طریق گزینه ی ارسال ان را به کاربران خود ارسال نمایید لازم به ذکر است که شما می توانید در قسمت تنظیمات کد شناسایی و شماره اختصاصی سامانه پیام کوتاه خود را وارد کنید که در ادامه به ان اشاره خواهد شد.

 

سیستم بانکداری:

سیستم بانکداری عبارت است از فراهم اوردن امکاناتی برای کارکنان در جهت افزایش سرعت و کارایی ان ها در ارایه خدمات .

قطعا شما نمی توانید به طور دایم و تمام وقت از گردش حساب بانکی خود مطلع شوید، برنامه ی اُدا این امکان را برای شما فراهم می نماید که از ریز گردش حساب های خود در کوتاه ترین مدت اطلاع یابید

 

همان طورکه ملاحظه می فرمایید سیستم بانکداری شما دارای 4گزینه می باشد:

1-ایجاد: می توانید از این طریق شماره ی حساب ، موجودی اولیه حساب ، نام صاحب حساب و همچنین اطلاعات دیگر از قبیل تاریخ ایجاد و نام بانک مورد نظر خود را وارد نمایید.

2-حذف : اگر به هر دلیلی نمی خواهید از حساب بانکی که قبلا ایجاد نموده اید استفاده نمایید از طریق این گزینه می توانید ان را حذف کنید .

3-ویرایش: چنانچه در وارد کردن اطلاعات دچار اشتباه شده اید می توانید از طریق این عملگر اطلاعات خود را ویرایش نمایید.

4-گزارش: این گزینه دارای یک مسیر به نام گردش حساب است که از این طریق از ریز گردش حساب خود به صورت کامل مطلع شوید.

 

کاربران:

شناخت پرسنل وهمچنین تعیین نقش ان ها امری ضروری است این برنامه با دارا بودن گزینه ی کاربران این امکان را برای شما میسر میکند.

همان طور که در شکل مشخص است میتوانید برای هر پرسنل خود نام کاربری و رمز عبور ایجاد کرده و همچنین نقش انها را نیز مشخص نمایید که در این صورت این کاربر فقط می تواند با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم شود

 

دسترس :

شما هم چنین می توانید برای هر کاربر خود وظایفی تعیین نمایید تا فقط در چهارچوب وظایف تعیین شده به برنامه دسترسی داشته باشند و امکان   دسترسی به وظایف سایر کاربران را نداشته باشد

همان گونه که در شکل مشاهده می فرمایید ابتدا نقش کاربر مورد نظررا مشخص کرده و سپس حیطه وظایف او را مشخص کنید به طور مثال کاربر مورد نظر قادر به مشاهده ی حساب های بانکی شما نخواهد بود

 

تنظیمات :

حفظ و نگهداری اطلاعات اعضا یکی از مهمترین وظایف در تعاونی مسکن بشمار می رود.

یکی از مشکلاتی که شما در صورت عدم استفاده از این نرم افزار ممکن است با ان روبرو شوید حذف شدن و یا گم شدن اطلاعات کاربران است که این امر برای شما فاجعه خواهد بود اما برنامه اُدا این امکان را برای شما از طریق گزینه تنظیمات فراهم می نماید.

همان گونه که مشاهده می­­­ فرماییدگزینه تنظیمات دارای سه بخش است :

1-پشتیبان گیری: از طریق این مسیرمی توانید برای خود فایل پشتیبانی تهیه کرده و درصورت لزوم از ان استفاده کنید که معمولا در پایان هر روز کاری یک فایل پشتیبان ذخیره می شود.

2-امتیازدهی اعضا:شما قادر هستید از طریق این مسیر امتیاز دهی به اعضا بر اساس مبلغ پرداختی ان ها مشخص نمایید.

3-پیامک : می توانید از طریق این مسیر کد شناسایی و شماره اختصاصی سامانه پیام کوتاه خود را وارد نمایید وبا اعضای خود در ارتباط باشید.

 

فایل :

این گزینه دارای 2 مسیر است:

1-تهیه فایل پشتیبان

2-بازگردانی فایل پشتیبان

تهیه فایل پشتیبان : شما با استفاده از این مسیر می ­­­­­­توانید یک فایل پشتیبان تهیه کنید .

بازگردانی فایل پشتیبان : از طریق این مسیر می ­­­­­­­­­توانید فایل پشتیبانی از قبل ذخیره شده را به سیستم خود بازگردانید و از ان استفاده نمایید

 

برای دانلود اینجا کلیک کنیدنظرات بینندگان
نظر شما