گروه تولیدی صنعتی فراسان

 

گروه تولیدی صنعتی فراسان

زنجیره مدیریت حمل و نقل شیپین

اعلام بار و نوبت دهی گروه تولیدی فراسان

سیستم مدیریت حمل و نقل برای شرکت فراسان به عنوان یکی از کامل ترین پروژه های اجرا شده تجارت آفتاب می باشد. مدیریت حمل و نقل در شرکت فراسان در تمامی قسمت های کارخانه مانند نوبت دهی راننده، اعلام بار، مانیتورینگ حمل و نقل، تحویل بار با تمامی ریزه کاری ها و گزارش ها از سال 97 که با این مجموعه منظم همکاری میکنیم پیاده سازی شده است.

برای دیدن لیست اعلام بار از اپلیکیشن رانندگان استفاده کردیم که می توانند لیست اعلام بار را ببینند همچنین برای کسانی که گوشی هوشمند ندارند از سیستم اعلام بار پیامکی استفاده شده است. مناقصه بار هم با همان 2 روش برای اعلام بار شیراز برای کارخانه فراسان استفاده شده.

سیستم پرداخت کرایه راننده

پرداخت لحظه ای کرایه راننده پس از تحویل بار توسط راننده با استفاده از سیستم پرداخت سامانه شیپین (shipin.ir) انجام شده است. با استفاده از سیستم پرداخت کرایه راننده، مدت زمان پرداخت تا بیش از 80 درصد نسبت به روش سنتی کاهش یافته است. سیستم پرداخت کرایه راننده شیپین پس از طی فاز اول، هم اکنون به صورت عملیاتی در حال انجام می باشد.

مانیتورینگ حمل کارخانه

 در این سیستم مدیران کارخانه، واحد حمل و مسئولان مربوط به حمل و نقل کارخانه می توانند وضعیت لحظه ای حمل کارخانه را در مراحل مختلف مشاهده نمایند. ازدحام در باسکول، انبار، تخلیه و خروج کاملا قابل مشاهده و کنترل می باشد.

همکاری با گروه فراسان یکی از بهترین نمونه پروژه های تجارت آفتاب بوده و در طول سال همواره ارتقا یافته و امکانات جدید مدیریت حمل و نقل به خدمات این مجموعه اضافه می گردد.